Про завод

Нововодолазький абразивний завод NovoAbrasive

Абразивний завод NovoAbrasive був заснований в 2013 році в Україні в селищі Нова Водолага, Харківська область.

Основний напрямок діяльності - це виробництво абразивних відрізних кругів і шліфувальних дисків на бакелітовій зв'язці з зміцнюючими елементами.

У проектуванні і будівництві заводу NovoAbrasive, брали участь провідні фахівці України та Італії, під контролем компанії Davide Maternini S.P.A, Італія. Підприємство оснащене сучасним італійським обладнанням провідних світових виробників Davide Maternini S.P.A. і ABRAPRESS S.R.L.
На заводі були впроваджені передові європейські технології виробництва абразивних кругів.

Відразу після запуску виробництва в 2013 році, завод отримав сертифікат відповідності УкрСЕПРО для абразивних відрізних кругів і шліфувальних дисків по металу і каменю від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

У 2015 році завод пройшов сертифікацію за стандартом ISO 9001:2015 Cистема менеджменту якості організацій і підприємств.
Також в 2015 році, відрізні та шліфувальні круги по металу пройшли тестування і сертифікацію в Ганновері, Німеччина, в лабораторії компанії MPA Hannover. За результатами тестування, німецькі фахівці підтвердили, що продукція NovoAbrasive відповідає всім вимогам з безпеки європейського стандарту EN 12413.

З 2017 року NovoAbrasive є членом Європейської Федерації Виробників абразиви (FEPA).

Завод має все необхідне спеціальне обладнання для контролю якості, вся продукція преміальної якості проходить додаткове тестування на відповідність Європейському Стандарту Безпеки oSa.

Команда NovoAbrasive щорічно приймає участь в різних міжнародних виставках і конференціях, де можна познайомитися з продукцією NovoAbrasive і новими досягненнями наших технологів.

Завод щорічно виробляє понад 30 мільйонів абразивних відрізних кругів і шліфувальних дисків по металу і каменю, відправляє свою продукцію в більш ніж 35 країн світу.

Понад 40% потужностей NovoAbrasive направлено на контрактне виробництво - більше ніж 50 торгових марок щорічно експортується для клієнтів по всьому світу.

Запрошуємо до довгострокового і плідного співробітництва.