Компанія Новоабразив висловлює щиру подяку всім, хто завітав на наш стенд під час 24-ї міжнародної виставки професійного інструменту та садової техніки Intertool Kyiv 2024.
Ми раді були познайомити вас з нашими новинками та отримати цінні відгуки. Ваша підтримка є важливим стимулом для нас рухатися вперед і розвиватися. Сподіваємося на подальше співробітництво та нові зустрічі на майбутніх виставках!
З найкращими побажаннями,
Команда Новоабразив
Ми раді були познайомити вас з нашими новинками та отримати цінні відгуки. Ваша підтримка є важливим стимулом для нас рухатися вперед і розвиватися. Сподіваємося на подальше співробітництво та нові зустрічі на майбутніх виставках!
З найкращими побажаннями,
Команда Новоабразив
![](https://static.tildacdn.com/tild6330-3936-4061-a236-653636613832/Intertool_20242.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3661-6437-4939-b830-306365346332/Intertool_20243.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3563-3337-4535-b237-353661303634/Intertool_20244.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3437-3033-4736-b864-363838303064/Intertool_20241.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6236-3763-4162-a630-303239336139/Intertool_2024.jpg)