| SKU | WM30030R |
| Typ | Wycinanie tarcz na szyny |
| Średnica | 300 mm |
| Grubość | 3 mm |
| Lądowanie | 32 mm |
| Ścierny | Tlenek glinu |
| Formularz | 41 |
| Specyfikacja | A30 NBF |
| Maksymalna prędkość, obr./min | 5100 |
| Norma bezpieczeństwa | EN12413 |
| Kod kreskowy (EAN) | 4820240812555 |
| Opakowanie, szt. | 15 |
| Skrzynia transportowa, szt. | 15 |
| Kraj | Ukraina |