| SKU | WG2723080 |
| Typ | Metalowa tarcza szlifierska |
| Średnica | 230 mm |
| Grubość | 8 mm |
| Lądowanie | 22,23 mm |
| Ścierny | Tlenek glinu |
| Formularz | T27 |
| Specyfikacja | A24 RBF |
| Maksymalna prędkość, obr./min | 6600 |
| Norma bezpieczeństwa | EN12413 |
| Waga | 0,78 kg |
| Kod kreskowy (EAN) | 4820173090624 |
| Opakowanie, szt. | 10 |
| Skrzynia transportowa, szt. | 10 |
| Kraj | Ukraina |