| SKU | NTWBSCS/4 |
| Typ | Metalowa szczotka końcowa |
| Średnica | 75 mm |
| Lądowanie | Trzonek 6 mm mm |
| Maksymalna prędkość, obr./min | 12500 |
| Norma bezpieczeństwa | EN 1083-2 |
| Waga | 0,333 kg |
| Kod kreskowy (EAN) | 5060511133296 |
| Opakowanie, szt. | 1 |
| Skrzynia transportowa, szt. | 48 |
| Kraj | Chiny |