| SKU | NTWB8514BC |
| Typ | Metalowa szczotka końcowa |
| Średnica | 85 mm |
| Lądowanie | M14x2 mm |
| Maksymalna prędkość, obr./min | 12000 |
| Norma bezpieczeństwa | EN 1083-2 |
| Waga | 0,2 kg |
| Kod kreskowy (EAN) | 5060511132787 |
| Opakowanie, szt. | 1 |
| Skrzynia transportowa, szt. | 80 |
| Kraj | Chiny |