| SKU | NTBWB12514BC |
| Typ | Szczotka stożkowa do metalu |
| Średnica | 125 mm |
| Lądowanie | M14x2 mm |
| Maksymalna prędkość, obr./min | 11000 |
| Norma bezpieczeństwa | EN 1083-2 |
| Waga | 0,25 kg |
| Kod kreskowy (EAN) | 5060511132923 |
| Opakowanie, szt. | 1 |
| Skrzynia transportowa, szt. | 60 |
| Kraj | Chiny |