| SKU | NTBWB11514BC |
| Typ | Szczotka stożkowa do metalu |
| Średnica | 115 mm |
| Lądowanie | M14x2 mm |
| Maksymalna prędkość, obr./min | 12500 |
| Norma bezpieczeństwa | EN 1083-2 |
| Waga | 0,233 kg |
| Kod kreskowy (EAN) | 5060511132916 |
| Opakowanie, szt. | 1 |
| Skrzynia transportowa, szt. | 60 |
| Kraj | Chiny |