| SKU | NAB40040R |
| Typ | Wycinanie tarcz na szyny |
| Średnica | 400 mm |
| Grubość | 4 mm |
| Lądowanie | 25,4 mm |
| Ścierny | Tlenek glinu |
| Formularz | 41 |
| Specyfikacja | A30 NBF |
| Maksymalna prędkość, obr./min | 3800 |
| Norma bezpieczeństwa | EN 12413 |
| Waga | 1,05 kg |
| Opakowanie, szt. | 10 |
| Skrzynia transportowa, szt. | 10 |
| Kraj | Ukraina |