| SKU | DBS125/T |
| Typ | Diamentowa tarcza tnąca |
| Średnica | 125 mm |
| Grubość | 7 mm |
| Lądowanie | 22,23 mm |
| Ścierny | Diament |
| Formularz | Turbo |
| Kształt diamentu | B (kanciasty) |
| Grubość krawędzi tnącej | 2,4 mm |
| Grubość obudowy | 1,2 mm |
| Rodzaj cięcia | suchy |
| Maksymalna prędkość, obr./min | 12200 |
| Norma bezpieczeństwa | EN13236 |
| Waga | 0,14 kg |
| Kod kreskowy (EAN) | 5060511133951 |
| Opakowanie, szt. | 1 |
| Skrzynia transportowa, szt. | 50 |
| Kraj | Chiny |