| SKU | DBP300/A |
| Typ | Diamentowa tarcza tnąca do asfaltu |
| Średnica | 300 mm |
| Grubość | 10 mm |
| Lądowanie | 25,4 mm |
| Ścierny | Diament |
| Formularz | Segment |
| Specyfikacja | SPAWANE LASEROWO |
| Kształt diamentu | B (kanciasty) |
| Grubość krawędzi tnącej | 3,2 mm |
| Grubość obudowy | 2,2 mm |
| Rodzaj cięcia | suchy |
| Maksymalna prędkość, obr./min | 6300 |
| Norma bezpieczeństwa | EN13236 |
| Waga | 1,45 kg |
| Kod kreskowy (EAN) | 5060511134453 |
| Opakowanie, szt. | 1 |
| Skrzynia transportowa, szt. | 10 |
| Kraj | Chiny |