| SKU | DBB150/S |
| Typ | Diamentowa tarcza tnąca |
| Średnica | 150 mm |
| Grubość | 7 mm |
| Lądowanie | 22,23 mm |
| Ścierny | Diament |
| Formularz | Segment |
| Kształt diamentu | B (kanciasty) |
| Grubość krawędzi tnącej | 2 mm |
| Grubość obudowy | 1,4 mm |
| Rodzaj cięcia | uniwersalny (na mokro/na sucho) |
| Maksymalna prędkość, obr./min | 10200 |
| Norma bezpieczeństwa | EN13236 |
| Waga | 0,27 kg |
| Kod kreskowy (EAN) | 5060511134231 |
| Opakowanie, szt. | 1 |
| Skrzynia transportowa, szt. | 25 |
| Kraj | Chiny |