| SKU | 160115 |
| Type | Metal grinding disc |
| Diameter | 115 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Landing | 22.23 mm |
| Abrasive | Aluminum oxide |
| Form | 1 |
| Max. speed, rpm | 13300 |
| Safety standard | EN12413 |
| Weight | 0.145 kg |
| Barcode (EAN) | 4820173091928 |
| Packaging, pcs | 10 |
| Transport box, pcs. | 40 |
| Country | Ukraine |