| Артикул (SKU) | WS60254 |
| Тип | Пиляльний диск |
| Діаметр | 254 мм |
| Товщина | 1.8 мм |
| Посадка | 30 мм |
| Абразив | Твердий сплав (TCT) |
| Макс. швидкість, об/хв | 6000 |
| Стандарт безпеки | EN847-1 |
| Вага | 0.8 кг |
| Штрихкод (EAN) | 5060511131117 |
| Упаковка, шт | 1 |
| Транспортна коробка, шт | 25 |
| Країна | Китай |