| Артикул (SKU) | WS30300 |
| Тип | Пиляльний диск |
| Діаметр | 300 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Посадка | 32 мм |
| Абразив | Твердий сплав (TCT) |
| Макс. швидкість, об/хв | 5000 |
| Стандарт безпеки | EN847-1 |
| Вага | 1.31 кг |
| Штрихкод (EAN) | 5060511130981 |
| Упаковка, шт | 1 |
| Транспортна коробка, шт | 10 |
| Країна | Китай |