| Артикул (SKU) | WM30030R |
| Тип | Круги відрізні для рейок |
| Діаметр | 300 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Посадка | 32 мм |
| Абразив | Оксид алюмінію |
| Форма | 41 |
| Специфікація | A30 NBF |
| Макс. швидкість, об/хв | 5100 |
| Стандарт безпеки | EN12413 |
| Штрихкод (EAN) | 4820240812555 |
| Упаковка, шт | 15 |
| Транспортна коробка, шт | 15 |
| Країна | Україна |