| Артикул (SKU) | NTPTGW125 |
| Тип | Алмазний шліфувальний круг |
| Діаметр | 125 мм |
| Посадка | 22.23 мм |
| Абразив | Алмаз |
| Макс. швидкість, об/хв | 12200 |
| Стандарт безпеки | EN13236 |
| Вага | 0.45 кг |
| Штрихкод (EAN) | 5060511134392 |
| Упаковка, шт | 1 |
| Транспортна коробка, шт | 20 |
| Країна | Китай |