| Артикул (SKU) | HMCD1252216 |
| Тип | Круг відрізний по металу |
| Діаметр | 125 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Посадка | 22.23 мм |
| Абразив | Оксид алюмінію |
| Форма | 41 |
| Специфікація | A36 SBF |
| Макс. швидкість, об/хв | 12250 |
| Стандарт безпеки | EN 12413 |
| Вага | 0.042 кг |
| Штрихкод (EAN) | 482017309158 |
| Упаковка, шт | 25 |
| Транспортна коробка, шт | 200 |
| Країна | Україна |