| Артикул (SKU) | DBP350/A |
| Тип | Алмазний відрізний диск по асфальту |
| Діаметр | 350 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Посадка | 25.4 мм |
| Абразив | Алмаз |
| Форма | Сегмент |
| Специфікація | LASER WELDED |
| Форма алмаза | B (blocky) |
| Товщина ріжучої кромки | 3.4 мм |
| Товщина корпусу | 2.4 мм |
| Тип різання | сухий |
| Макс. швидкість, об/хв | 5400 |
| Стандарт безпеки | EN13236 |
| Вага | 2.05 кг |
| Штрихкод (EAN) | 5060511134460 |
| Упаковка, шт | 1 |
| Транспортна коробка, шт | 10 |
| Країна | Китай |